Продукція > MATRIXORBITAL INC. > MOP-TFT320240-35G-BLM-TPC
MOP-TFT320240-35G-BLM-TPC
MOP-TFT320240-35G-BLM-TPC MatrixOrbital Inc.
mop-tft320240-35g-blm-tpc_rev_1.3.pdf
Виробник: MatrixOrbital Inc.
3.5in TFT 24 Bit Parallel LED Backlight -20°C to 70°C 46-Pin
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.5" LCD TFT DISP MOUNTABLE CAP, Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: Parallel, 24-Bit (RGB), Viewing Area: 73.10mm W x 55.50mm H, Dot Pixels: 320 x 240, Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MOP-TFT320240-35G-BLM-TPC MOP-TFT320240-35G-BLM-TPC Виробник : MatrixOrbital Inc. mop-tft320240-35g-blm-tpc_rev_1.3.pdf 3.5in TFT 24 Bit Parallel LED Backlight -20°C to 70°C 46-Pin
на замовлення 10 шт:
Кількість Ціна
MOP-TFT320240-35G-BLM-TPC MOP-TFT320240-35G-BLM-TPC Виробник : Matrix Orbital MOP-TFT320240-35G-TPC_Dwg_Rev1.1_2-15-18.pdf Description: 3.5" LCD TFT DISP MOUNTABLE CAP
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: Parallel, 24-Bit (RGB)
Viewing Area: 73.10mm W x 55.50mm H
Dot Pixels: 320 x 240
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
товару немає в наявності
MOP-TFT320240-35G-BLM-TPC MOP-TFT320240-35G-BLM-TPC Виробник : Matrix Orbital Matrix Orbital-05-29-2018-MOP-TFT320240-35G-BLM-TPC.pdf TFT Displays & Accessories 3.5 in PCAP G Series