Продукція > MATRIX ORBITAL > MOP-TFT480116-38G-BLH-TPC
MOP-TFT480116-38G-BLH-TPC
MOP-TFT480116-38G-BLH-TPC Matrix Orbital
MOP-TFT480116-38G-TPC_Dwg_Rev1.1_2-15-18.pdf
Виробник: Matrix Orbital
Description: 3.8" 1U LCD TFT DISP MOUNT CAP
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Interface: Parallel, 24-Bit (RGB)
Viewing Area: 98.04mm W x 26.30mm H
Dot Pixels: 480 x 116
Diagonal Screen Size: 3.8" (96.52mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.8" 1U LCD TFT DISP MOUNT CAP, Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Interface: Parallel, 24-Bit (RGB), Viewing Area: 98.04mm W x 26.30mm H, Dot Pixels: 480 x 116, Diagonal Screen Size: 3.8" (96.52mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MOP-TFT480116-38G-BLH-TPC MOP-TFT480116-38G-BLH-TPC Виробник : Matrix Orbital Matrix_Orbital-05-29-2018-MOP-TFT480116-38G-BLH-TP-1368534.pdf TFT Displays & Accessories 3.8 in PCAP G Series