Продукція > MATRIX ORBITAL > MOP-TFT480272-43A-BLM-TPC
MOP-TFT480272-43A-BLM-TPC
MOP-TFT480272-43A-BLM-TPC Matrix Orbital
get&did=1406
Виробник: Matrix Orbital
Description: 4.3" LCD TFT DISPLAY CAPACITIVE
на замовлення 734 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
TFT Displays & Accessories 4.3 in TFT Capacitive Touch.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MOP-TFT480272-43A-BLM-TPC MOP-TFT480272-43A-BLM-TPC Виробник : Matrix Orbital MOP_TFT480272_43A_BLM_TPC_Rev_1.0_.pdf TFT Displays & Accessories 4.3 in TFT Capacitive Touch