Продукція > MATRIX ORBITAL > MOP-TFT480272-43A-BLM-TPR
MOP-TFT480272-43A-BLM-TPR
MOP-TFT480272-43A-BLM-TPR Matrix Orbital
get&did=1100
Виробник: Matrix Orbital
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: Parallel, 24-Bit (RGB)
Viewing Area: 97.04mm W x 55.85mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: Parallel, 24-Bit (RGB), Viewing Area: 97.04mm W x 55.85mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MOP-TFT480272-43A-BLM-TPR MOP-TFT480272-43A-BLM-TPR Виробник : Matrix Orbital MOP_TFT480272_43A_BLM_TPR_Rev_1.0_.pdf TFT Displays & Accessories 4.3 in TFT Resistive Touch