Продукція > MATRIX ORBITAL > MOP-TFT480272-43G-BLM-TPC
MOP-TFT480272-43G-BLM-TPC
MOP-TFT480272-43G-BLM-TPC Matrix Orbital
MOP-TFT480272-43G-TPC_Dwg_Rev1.1_2-15-18.pdf
Виробник: Matrix Orbital
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: Parallel, 24-Bit (RGB)
Viewing Area: 98.70mm W x 57.50mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: Parallel, 24-Bit (RGB), Viewing Area: 98.70mm W x 57.50mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MOP-TFT480272-43G-BLM-TPC MOP-TFT480272-43G-BLM-TPC Виробник : Matrix Orbital Matrix Orbital-05-29-2018-MOP-TFT480272-43G-BLM-TPC.pdf TFT Displays & Accessories 4.3 in PCAP G Series