Продукція > MATRIX ORBITAL > MOP-TFT800480-50A-BLM-TPC
MOP-TFT800480-50A-BLM-TPC
MOP-TFT800480-50A-BLM-TPC Matrix Orbital
get&did=1103
Виробник: Matrix Orbital
Description: 5.0" LCD TFT DISPLAY CAPACITIVE
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: Parallel, 24-Bit (RGB)
Viewing Area: 109.30mm W x 66.10mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5.0" LCD TFT DISPLAY CAPACITIVE, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: Parallel, 24-Bit (RGB), Viewing Area: 109.30mm W x 66.10mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MOP-TFT800480-50A-BLM-TPC MOP-TFT800480-50A-BLM-TPC Виробник : Matrix Orbital MOP-TFT800480-50A-BLM-TPC Rev 1.0 .pdf TFT Displays & Accessories 5.0 in TFT Capacitive Touch