Продукція > MATRIX ORBITAL > MOP-TFT800480-50A-BLM-TPN
MOP-TFT800480-50A-BLM-TPN
MOP-TFT800480-50A-BLM-TPN Matrix Orbital
get&did=1102
Виробник: Matrix Orbital
Description: 5.0" LCD TFT DISPLAY
на замовлення 429 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
TFT Displays & Accessories 5.0 in TFT.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MOP-TFT800480-50A-BLM-TPN MOP-TFT800480-50A-BLM-TPN Виробник : Matrix Orbital MOP_TFT800480_50A_BLM_TPN_Rev_1.0_.pdf TFT Displays & Accessories 5.0 in TFT