Продукція > MATRIX ORBITAL > MOP-TFT800480-50A-BLM-TPR
MOP-TFT800480-50A-BLM-TPR
MOP-TFT800480-50A-BLM-TPR Matrix Orbital
get&did=1103
Виробник: Matrix Orbital
Description: LCD DISPLAY TFT 5" 800X480
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: Parallel, 24-Bit (RGB)
Viewing Area: 110.80mm W x 67.60mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LCD DISPLAY TFT 5" 800X480, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: Parallel, 24-Bit (RGB), Viewing Area: 110.80mm W x 67.60mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MOP-TFT800480-50A-BLM-TPR MOP-TFT800480-50A-BLM-TPR Виробник : Matrix Orbital MOP_TFT800480_50A_BLM_TPR_Rev_1.0_.pdf TFT Displays & Accessories 5.0 in TFT Resistive Touch