Продукція > MATRIX ORBITAL > MOP-TFT800480-70A-BLM-TPC
MOP-TFT800480-70A-BLM-TPC
MOP-TFT800480-70A-BLM-TPC Matrix Orbital
mop-tft800480-70a-manual?download=1104:mop-tft800480-70a-tpc
Виробник: Matrix Orbital
Description: 7.0" LCD TFT DISPLAY CAPACITIVE
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: Parallel, 24-Bit (RGB)
Viewing Area: 155.08mm W x 86.92mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 7.0" LCD TFT DISPLAY CAPACITIVE, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: Parallel, 24-Bit (RGB), Viewing Area: 155.08mm W x 86.92mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MOP-TFT800480-70A-BLM-TPC MOP-TFT800480-70A-BLM-TPC Виробник : Matrix Orbital MOP_TFT800480_70A_BLM_TPC_Rev_1.0_.pdf TFT Displays & Accessories 7.0 in TFT Capacitive Touch