Продукція > MATRIX ORBITAL > MOP-TFT800480-70A-BLM-TPR
MOP-TFT800480-70A-BLM-TPR
MOP-TFT800480-70A-BLM-TPR Matrix Orbital
get&did=1106
Виробник: Matrix Orbital
Description: 7.0" LCD TFT DISPLAY RESISTIVE
на замовлення 281 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
TFT Displays & Accessories 7.0 in TFT Resistive Touch.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MOP-TFT800480-70A-BLM-TPR MOP-TFT800480-70A-BLM-TPR Виробник : Matrix Orbital MOP_TFT800480_70A_BLM_TPR_Rev_1.0_.pdf TFT Displays & Accessories 7.0 in TFT Resistive Touch