Продукція > ROYALOHM > MOR01SJ0121A10
MOR01SJ0121A10
MOR01SJ0121A10 ROYALOHM
MetalOxideMO.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 120Ω; 1W; ±5%; 350V; Ø0.7x28mm; axial
Type of resistor: metal oxide
Mounting: THT
Resistance: 120Ω
Power: 1W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 350V
Length: 10mm
Leads: axial
Leads dimensions: Ø0.7x28mm
Diameter: 3.5mm
Body dimensions: Ø3.5x10mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 120Ω; 1W; ±5%; 350V; Ø0.7x28mm; axial, Type of resistor: metal oxide, Mounting: THT, Resistance: 120Ω, Power: 1W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 350V, Length: 10mm, Resistor features: body resistant to high temperature; stability under changing environmental conditions, Leads: axial, Leads dimensions: Ø0.7x28mm, Diameter: 3.5mm, Body dimensions: Ø3.5x10mm.