Продукція > ROYALOHM > MOR02SJ0153A10
MOR02SJ0153A10
MOR02SJ0153A10 ROYALOHM
MetalOxideMO.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 15kΩ; 2W; ±5%; 350V; Ø0.7x28mm; Ø5x12mm
Resistance: 15kΩ
Tolerance: ±5%
Power: 2W
Mounting: THT
Operating voltage: 350V
Body dimensions: Ø5x12mm
Length: 12mm
Type of resistor: metal oxide
Leads: axial
Leads dimensions: Ø0.7x28mm
Diameter: 5mm
на замовлення 9700 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 15kΩ; 2W; ±5%; 350V; Ø0.7x28mm; Ø5x12mm, Resistance: 15kΩ, Tolerance: ±5%, Power: 2W, Mounting: THT, Operating voltage: 350V, Body dimensions: Ø5x12mm, Resistor features: body resistant to high temperature; stability under changing environmental conditions, Length: 12mm, Type of resistor: metal oxide, Leads: axial, Leads dimensions: Ø0.7x28mm, Diameter: 5mm.