Продукція > ROYALOHM > MOR02SJ0821A10
MOR02SJ0821A10
MOR02SJ0821A10 ROYALOHM
MetalOxideMO.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 820Ω; 2W; ±5%; 350V; Ø0.7x28mm; Ø5x12mm
Type of resistor: metal oxide
Mounting: THT
Resistance: 820Ω
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 350V
Leads dimensions: Ø0.7x28mm
Diameter: 5mm
Body dimensions: Ø5x12mm
Length: 12mm
Leads: axial
на замовлення 360 шт:
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 820Ω; 2W; ±5%; 350V; Ø0.7x28mm; Ø5x12mm, Type of resistor: metal oxide, Mounting: THT, Resistance: 820Ω, Power: 2W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 350V, Leads dimensions: Ø0.7x28mm, Diameter: 5mm, Body dimensions: Ø5x12mm, Length: 12mm, Resistor features: body resistant to high temperature; stability under changing environmental conditions, Leads: axial.