MORNTA5001AT5
MORNTA5001AT5 Vishay / Thin Film
morn.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Resistor Networks & Arrays 5Kohms .1% ABS 0.05% RATIO
на замовлення 307 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 4 RES 5K OHM 8TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 5k, Tolerance: ±0.1%, Power Per Element: 50mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 8-MSOP, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Resistor Matching Ratio: ±0.05%, Resistor-Ratio-Drift: ±1ppm/°C, Number of Resistors: 4.
Інші пропозиції MORNTA5001AT5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MORNTA5001AT5 MORNTA5001AT5 Виробник : Vishay Dale Thin Film morn.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 5K OHM 8TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 5k
Tolerance: ±0.1%
Power Per Element: 50mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 8-MSOP
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Resistor Matching Ratio: ±0.05%
Resistor-Ratio-Drift: ±1ppm/°C
Number of Resistors: 4
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 5k
Tolerance: ±0.1%
Power Per Element: 50mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Mounting Type: Surface Mount
Resistor-Ratio-Drift: ±1ppm/°C