Продукція > MOT- > MOT100N07E
MOT100N07E MOT-
Виробник: MOT-
Transistor N-Channel MOSFET; 70V; 20V; 6,5mOhm; 100A; 136W; -55°C ~ 150°C; Similar to: IRF3205STRL; PTY12HN06; MOT100N07E D2PAK MOT TMOT100N07E MOT
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 107 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MOT100N07E MOT-
Transistor N-Channel MOSFET; 70V; 20V; 6,5mOhm; 100A; 136W; -55°C ~ 150°C; Similar to: IRF3205STRL; PTY12HN06; MOT100N07E D2PAK MOT TMOT100N07E MOT, кількість в упаковці: 10 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MOT100N07E Виробник : MOT- Transistor N-Channel MOSFET; 70V; 20V; 6,5mOhm; 100A; 136W; -55°C ~ 150°C; Similar to: IRF3205STRL; PTY12HN06; MOT100N07E D2PAK MOT TMOT100N07E MOT