Продукція > MOT- > MOT90N03D
MOT90N03D MOT-
Виробник: MOT-
Transistor N-Channel MOSFET; 30V; 20V; 7,5mOhm; 90A; 85W; -55°C ~ 150°C; Similar to: IRLR8726TR; MOT90N03D TO252 MOT TMOT90N03D MOT
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MOT90N03D MOT-
Transistor N-Channel MOSFET; 30V; 20V; 7,5mOhm; 90A; 85W; -55°C ~ 150°C; Similar to: IRLR8726TR; MOT90N03D TO252 MOT TMOT90N03D MOT, кількість в упаковці: 100 шт.