MOV-10D470K
MOV-10D470K
MOV10D.pdf
Код товару: 77722
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MOV-10D470K MOV-10D470K Виробник : Bourns mov10d.pdf Varistors 2100pF 47volts 10%
на замовлення 1382 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
MOV-10D470K MOV-10D470K Виробник : Bourns mov10d.pdf Var MOV 30VAC/38VDC 500A 47V Thru-Hole Radial Bulk
Кількість Ціна
MOV-10D470K MOV-10D470K Виробник : Bourns Inc. MOV10D.pdf Description: VARISTOR 47V 500A DISC 10MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 500 A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 5.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 52 V
Varistor Voltage (Min): 42 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 38 V
Capacitance @ Frequency: 2100 pF @ 1 kHz
Мінімальне замовлення: 19
на замовлення 5 шт:
товару немає в наявності
MOV-10D470K Виробник : Bourns MOV10D.pdf Диск 10ММ Vv=47V (S10K30) Група товару: Варистори Од. вим: шт