Продукція > ITT CANNON, LLC > MOVE-C-M-C015G-1.5
MOVE-C-M-C015G-1.5
MOVE-C-M-C015G-1.5 ITT Cannon, LLC
Move_Mod_Cat.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONTACT MALE SIZE 16 (15A)
Packaging: Bulk
Contact Finish: Gold
Contact Termination: Crimp
Type: Signal, Machined
Contact Type: Pin
Contact Size: 16
Contact Finish Thickness: 16.0µin (0.41µm)
Wire Gauge or Range - AWG: 16 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 0.6 ~ 1.51mm²
Contact Material: Copper Alloy
Termination Finish: Gold
на замовлення 2884 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONTACT MALE SIZE 16 (15A), Packaging: Bulk, Contact Finish: Gold, Contact Termination: Crimp, Type: Signal, Machined, Contact Type: Pin, Contact Size: 16, Contact Finish Thickness: 16.0µin (0.41µm), Wire Gauge or Range - AWG: 16 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 0.6 ~ 1.51mm², Contact Material: Copper Alloy, Termination Finish: Gold.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MOVE-C-M-C015G-1.5 MOVE-C-M-C015G-1.5 Виробник : ITT Cannon Move_Mod_Cat.pdf Standard Circular Contacts CNT M #16 15A GOLD 1.5MM WIRE