Продукція > MTRONPTI > MP-1-3.0720MHZ
MP-1-3.0720MHZ MtronPTI
Виробник: MtronPTI
Crystal 3.072MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 400Ohm 2-Pin HC-49/U Thru-Hole
на замовлення 117 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук