Продукція > MTRONPTI > MP1-R-16.0000MHZ
MP1-R-16.0000MHZ
MP1-R-16.0000MHZ MtronPTI
ats49mp1_datasheet080707-1.pdf
Виробник: MtronPTI
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 25Ohm 2-Pin HC-49/U Thru-Hole
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MP1-R-16.0000MHZ MP1-R-16.0000MHZ Виробник : MtronPTI ats49mp1_datasheet080707-1.pdf Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 25Ohm 2-Pin HC-49/U Thru-Hole