Продукція > MTRONPTI > MP1R-4.9152MHZ
MP1R-4.9152MHZ
MP1R-4.9152MHZ MtronPTI
ats49mp1_datasheet080707-1.pdf
Виробник: MtronPTI
Crystal 4.9152MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 75Ohm 2-Pin HC-49/U Thru-Hole
на замовлення 679 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 52
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MP1R-4.9152MHZ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MP1R-4.9152MHZ MP1R-4.9152MHZ Виробник : MtronPTI ats49mp1_datasheet080707-1.pdf Crystal 4.9152MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 75Ohm 2-Pin HC-49/U Thru-Hole