Продукція > MP8 > MP8007GV-Z
MP8007GV-Z
1892
Код товару: 191760
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 28-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Controller (PD), DC/DC
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 0V ~ 57V
Current - Supply: 840mA
Internal Switch(s): No
Standards: 802.3af (PoE)
Supplier Device Package: 28-QFN (4x5)
Auxiliary Sense: Yes
Part Status: Active
Power - Max: 13 W
Number of Channels: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
MP8007GV-Z Виробник : Monolithic Power Systems mp8007.pdf Fully-Integrated 802.3af-Compatible PoE PD Interface with 13W Primary-side Regulated Flyback or Buck Converter
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Controller (PD), DC/DC
Voltage - Supply: 0V ~ 57V
Current - Supply: 840mA
Internal Switch(s): No
Standards: 802.3af (PoE)
Auxiliary Sense: Yes
Part Status: Active
Power - Max: 13 W
Number of Channels: 1
З цим товаром купують
100uF 25V 105C 6x11mm ChongX конденсатор електролітичний
Виробник: ChongX
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 100 µF
Номін.напруга: 25 V
Серія: SH
Тип: загального призначення з температурою 105С
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 6x11 mm
35 шт - РАДІОМАГ-Київ
71 шт - РАДІОМАГ-Львів
12 шт - РАДІОМАГ-Харків
15 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 2
MP8001DS-LF-Z
220uF 25V SH 8x11mm 105°C (SH025M0220A5S-0811-Yageo) (електролітичний конденсатор)
SH_Yageo.pdf
Виробник: Yageo
Ємність: 220 µF
Номін.напруга: 25 V
Серія: SH
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 8x11 mm
у наявності: 422 шт
258 шт - склад
8 шт - РАДІОМАГ-Київ
4 шт - РАДІОМАГ-Львів
71 шт - РАДІОМАГ-Харків
81 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 5
MB10S
mb10s-67506.pdf
MB10S
Виробник: SEP
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діодні мости та збірки
Корпус: SOIC-4
Uзвор, V: 800 V
I пр, A: 0,5 A
Тип діодного моста: Однофазний
Монтаж: SMD
Імпульсний струм, А: 35 A
39 шт - РАДІОМАГ-Львів
7 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 10
Термоусадочна трубка 8мм біла (термоусадка 8,0мм) KLS8-01140-HT-8.0-W
1 Додати до обраних Обраний товар
kls-01140h-x-datasheet.pdf
Виробник: KLS
Ізоляційні матеріали
Група: Трубки термоусадочні
Опис: Трубка термоусадочна, діам.до/після усадки: 8/4мм; колір:білий; температура стиснення + 90 ° С; роб.темп. -55... + 125 ° С; радіальне стиснення > 50%, поздовжнє стиснення < 5%; діелектрична міцність > 25kV/mm, матеріал: поліолефін.
Розмір: діам. 8,0мм