MP850-100-1%
MP850-100-1% Caddock Electronics Inc.
MP800%20Series.pdf
Виробник: Caddock Electronics Inc.
Description: RES 100 OHM 1% 50W TO220
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2 Full Pack
Temperature Coefficient: -20/ +50ppm/°C
Size / Dimension: 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-220
Height - Seated (Max): 0.650" (16.52mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 Ohms
на замовлення 2764 шт:
Написати відгук
Description: RES 100 OHM 1% 50W TO220, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2 Full Pack, Temperature Coefficient: -20/ +50ppm/°C, Size / Dimension: 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-220, Height - Seated (Max): 0.650" (16.52mm), Part Status: Active, Resistance: 100 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MP850-100-1% MP850-100-1% Виробник : Caddock MP800_Series-2189.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 100 ohm 50W 1% TO-220 NON INDUCTIVE