MPB04-2C54-S-CAP-BK-D
MPB04-2C54-S-CAP-BK-D Same Sky (Formerly CUI Devices)
mpb04.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: DPDT, THROUGH HOLE, 5.4 MM PUSH,
Packaging: Bag
Current Rating (Amps): 14mA (DC)
Mounting Type: Through Hole
Circuit: SPDT
Type: Standard
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 80°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Round, Button
Color - Actuator/Cap: Black
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 28 V
на замовлення 198 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DPDT, THROUGH HOLE, 5.4 MM PUSH,, Packaging: Bag, Current Rating (Amps): 14mA (DC), Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPDT, Type: Standard, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 80°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Round, Button, Color - Actuator/Cap: Black, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 28 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPB04-2C54-S-CAP-BK-D MPB04-2C54-S-CAP-BK-D Виробник : CUI Devices mpb04-2474825.pdf Pushbutton Switches Push Button, DPDT, 5.4 mm Push, Straight Terminal, Black Cap, TH
на замовлення 192 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MPB04-2C54-S-CAP-BK-D MPB04-2C54-S-CAP-BK-D Виробник : Same Sky mpb04.pdf Pushbutton Switches Push Button, DPDT, 5.4 mm Push, Straight Terminal, Black Cap, TH