Продукція > CUI DEVICES > MPB04-2C54-S-CAP-R-D
MPB04-2C54-S-CAP-R-D
MPB04-2C54-S-CAP-R-D CUI Devices
mpb04-2474825.pdf
Виробник: CUI Devices
Pushbutton Switches Push Button, DPDT, 5.4 mm Push, Straight Terminal, Red Cap, TH
на замовлення 182 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DPDT, THROUGH HOLE, 5.4 MM PUSH,, Packaging: Bag, Current Rating (Amps): 14mA (DC), Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPDT, Type: Standard, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 80°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Round, Button, Color - Actuator/Cap: Red, Actuator Marking: No Marking, Voltage Rating - DC: 28 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPB04-2C54-S-CAP-R-D MPB04-2C54-S-CAP-R-D Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) mpb04.pdf Description: DPDT, THROUGH HOLE, 5.4 MM PUSH,
Packaging: Bag
Current Rating (Amps): 14mA (DC)
Mounting Type: Through Hole
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 80°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Round, Button
Color - Actuator/Cap: Red
Actuator Marking: No Marking
Voltage Rating - DC: 28 V
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
MPB04-2C54-S-CAP-R-D MPB04-2C54-S-CAP-R-D Виробник : Same Sky mpb04.pdf Pushbutton Switches Push Button, DPDT, 5.4 mm Push, Straight Terminal, Red Cap, TH