MPBX2-470NR22 SR Passives
mpbx2_a.pdf
Виробник: SR Passives
Конденсатор плівковий перешкодозавадний вивідний Х2, С = 470 нФ, Uном(АС), В = 275, Розм = 26,5 x 10 x 19 мм, Точн., % = 10, Тип виводів = радіальні, Тип мат-лу = Поліпропілен,... Група товару: Конденсатори Корпус: 26.5x10x19mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 5 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 1000
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор плівковий перешкодозавадний вивідний Х2, С = 470 нФ, Uном(АС), В = 275, Розм = 26,5 x 10 x 19 мм, Точн., % = 10, Тип виводів = радіальні, Тип мат-лу = Поліпропілен,... Група товару: Конденсатори Корпус: 26.5x10x19mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1000 шт.
Інші пропозиції MPBX2-470NR22
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPBX2-470NR22
Додати до обраних Обраний товар
Конденсатори > Плівкові конденсатори
Ємність: 470 nF