MPG-22348
MPG-22348 Bud Industries
hbmpg.pdf
Виробник: Bud Industries
Description: CABLE GLAND 34-44MM PG48 BRASS
Packaging: Bulk
Color: Silver
Material: Brass, Nickel Plated
Thread Size: PG48
Type: Cable Gland
Operating Temperature: -20°C ~ 100°C
Panel Hole Size: 2.340" (59.4mm)
Includes: Gasket
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Part Status: Active
Outside Cable Diameter (Max): 1.730" (43.94mm)
Outside Cable Diameter (Min): 1.340" (34.04mm)
Thread Length: 0.390" (9.91mm)
на замовлення 119 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE GLAND 34-44MM PG48 BRASS, Packaging: Bulk, Color: Silver, Material: Brass, Nickel Plated, Thread Size: PG48, Type: Cable Gland, Operating Temperature: -20°C ~ 100°C, Panel Hole Size: 2.340" (59.4mm), Includes: Gasket, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Part Status: Active, Outside Cable Diameter (Max): 1.730" (43.94mm), Outside Cable Diameter (Min): 1.340" (34.04mm), Thread Length: 0.390" (9.91mm).
Інші пропозиції MPG-22348
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPG-22348 MPG-22348 Виробник : Bud Industries hbmpg.pdf Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips Metal Cable Gland, (PG-48) 1.34 to 1.73 in