Продукція > MULTICOMP PRO > MPJK-1E-32.768K-3.3-50-C
MPJK-1E-32.768K-3.3-50-C
MPJK-1E-32.768K-3.3-50-C MULTICOMP PRO
4129066.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - MPJK-1E-32.768K-3.3-50-C - Oszillator, 32.768kHz, CMOS, SMD, 2mm x 1.6mm, 3.3V
tariffCode: 85416000
Kompatibler Oszillatorausgang: CMOS
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 20ppm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Versorgungsspannung, nom.: 3.3V
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
Produktpalette: MC SJK 1E Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Oszillatorgehäuse: SMD, 2mm x 1.6mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - MPJK-1E-32.768K-3.3-50-C - Oszillator, 32.768kHz, CMOS, SMD, 2mm x 1.6mm, 3.3V, tariffCode: 85416000, Kompatibler Oszillatorausgang: CMOS, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32.768kHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 20ppm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Versorgungsspannung, nom.: 3.3V, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, Produktpalette: MC SJK 1E Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Oszillatorgehäuse: SMD, 2mm x 1.6mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).