Продукція > MULTICOMP PRO > MPJK-2D-32.768K-3.3-50-C
MPJK-2D-32.768K-3.3-50-C
MPJK-2D-32.768K-3.3-50-C MULTICOMP PRO
4129067.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - MPJK-2D-32.768K-3.3-50-C - Oszillator, 32.768kHz, CMOS, SMD, 2.5mm x 2mm, 3.3V
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 20ppm
usEccn: EAR99
Versorgungsspannung, nom.: 3.3V
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
Produktpalette: -
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Oszillatorgehäuse: SMD, 2.5mm x 2mm
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - MPJK-2D-32.768K-3.3-50-C - Oszillator, 32.768kHz, CMOS, SMD, 2.5mm x 2mm, 3.3V, tariffCode: 85416000, Kompatibler Oszillatorausgang: CMOS, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32.768kHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 20ppm, usEccn: EAR99, Versorgungsspannung, nom.: 3.3V, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, Produktpalette: -, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Oszillatorgehäuse: SMD, 2.5mm x 2mm, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPJK-2D-32.768K-3.3-50-C MPJK-2D-32.768K-3.3-50-C Виробник : MULTICOMP PRO 4129067.pdf Description: MULTICOMP PRO - MPJK-2D-32.768K-3.3-50-C - Oszillator, 32.768kHz, CMOS, SMD, 2.5mm x 2mm, 3.3V
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Produktpalette: -
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C