Продукція > MULTICOMP PRO > MPJK-7A-32.768K-3.3-25-C
MPJK-7A-32.768K-3.3-25-C
MPJK-7A-32.768K-3.3-25-C MULTICOMP PRO
4129070.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - MPJK-7A-32.768K-3.3-25-C - Oszillator, 32.768kHz, CMOS, SMD, 7mm x 5mm, 3.3V
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 20ppm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Versorgungsspannung, nom.: 3.3V
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
Produktpalette: MC SJK 7A Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Oszillatorgehäuse: SMD, 7mm x 5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 996 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - MPJK-7A-32.768K-3.3-25-C - Oszillator, 32.768kHz, CMOS, SMD, 7mm x 5mm, 3.3V, tariffCode: 85416000, Kompatibler Oszillatorausgang: CMOS, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32.768kHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 20ppm, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Versorgungsspannung, nom.: 3.3V, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, Produktpalette: MC SJK 7A Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Oszillatorgehäuse: SMD, 7mm x 5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPJK-7A-32.768K-3.3-25-C MPJK-7A-32.768K-3.3-25-C Виробник : MULTICOMP PRO 4129070.pdf Description: MULTICOMP PRO - MPJK-7A-32.768K-3.3-25-C - Oszillator, 32.768kHz, CMOS, SMD, 7mm x 5mm, 3.3V
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C