MPL-AL5030-1R2
MPL-AL5030-1R2 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 10A 8 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 8mOhm
Current - Saturation (Isat): 14A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 10 A
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-AL5030-1R2 - Leistungsinduktivität (SMD), 1.2 µH, 10 A, Geschirmt, 14 A, MPL-AL Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 2.9mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 1.2µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 9700µohm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 10A, Sättigungsstrom (Isat): 14A, Produktlänge: 5.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MPL-AL Series, productTraceability: No, Produktbreite: 5.3mm, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-AL5030-1R2 MPL-AL5030-1R2 Виробник : MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) 3080897.pdf Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-AL5030-1R2 - Leistungsinduktivität (SMD), 1.2 µH, 10 A, Geschirmt, 14 A, MPL-AL Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 2.9mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.2µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.0097ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 10A
Sättigungsstrom (Isat): 14A
Produktlänge: 5.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MPL-AL Series
productTraceability: No
Produktbreite: 5.3mm
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
MPL-AL5030-1R2 MPL-AL5030-1R2 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) Power Inductors - SMD Low Resistance Series, size dimension: 5030, Inductance value: 1.2uH
Мінімальне замовлення: 3
MPL-AL5030-1R2 MPL-AL5030-1R2 Виробник : MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-AL5030-1R2 - Leistungsinduktivität (SMD), 1.2 µH, 10 A, Geschirmt, 14 A, MPL-AL Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 2.9mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.2µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: 9700µohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 10A
Sättigungsstrom (Isat): 14A
Produktlänge: 5.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MPL-AL Series
productTraceability: No
Produktbreite: 5.3mm
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
Мінімальне замовлення: 7
MPL-AL5030-1R2 MPL-AL5030-1R2 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. Description: FIXED IND 1.2UH 10A 8 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 8mOhm
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 10 A