MPL-AL5030-2R2
MPL-AL5030-2R2 Monolithic Power Systems Inc.
MPL-AL5030-2R2
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 8.2A 12.3 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 12.3mOhm
Current - Saturation (Isat): 11A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 8.2 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 8.2A 12.3 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 12.3mOhm, Current - Saturation (Isat): 11A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 8.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-AL5030-2R2 MPL-AL5030-2R2 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) MPL-AL5030-2R2 Power Inductors - SMD Low Resistance Series, size dimension: 5030, Inductance value: 2.2uH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
MPL-AL5030-2R2 MPL-AL5030-2R2 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. MPL-AL5030-2R2 Description: FIXED IND 2.2UH 8.2A 12.3 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 12.3mOhm
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 8.2 A