MPL-AL5050-6R8
MPL-AL5050-6R8 MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS)
3080904.pdf
Виробник: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS)
Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-AL5050-6R8 - Leistungsinduktivität (SMD), 6.8 µH, 6.1 A, Geschirmt, 7.6 A, MPL-AL
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 6.8µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.0287ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 5.5mm x 5.3mm x 4.8mm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 6.1A
Sättigungsstrom (Isat): 7.6A
Produktlänge: 5.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MPL-AL
productTraceability: No
Produktbreite: 5.3mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-AL5050-6R8 - Leistungsinduktivität (SMD), 6.8 µH, 6.1 A, Geschirmt, 7.6 A, MPL-AL, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 6.8µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.0287ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 5.5mm x 5.3mm x 4.8mm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 6.1A, Sättigungsstrom (Isat): 7.6A, Produktlänge: 5.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MPL-AL, productTraceability: No, Produktbreite: 5.3mm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-AL5050-6R8 MPL-AL5050-6R8 Виробник : MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) 3080904.pdf Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-AL5050-6R8 - Leistungsinduktivität (SMD), 6.8 µH, 6.1 A, Geschirmt, 7.6 A, MPL-AL
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 6.8µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.0287ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 6.1A
Sättigungsstrom (Isat): 7.6A
Produktlänge: 5.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MPL-AL
productTraceability: No
Produktbreite: 5.3mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
MPL-AL5050-6R8 MPL-AL5050-6R8 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) 5811 Power Inductors - SMD Low Resistance Series, size dimension: 5050, Inductance value: 6.8uH
Мінімальне замовлення: 3
MPL-AL5050-6R8 MPL-AL5050-6R8 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 5811 Description: FIXED IND 6.8UH 6.1A 25 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 25mOhm
Current - Saturation (Isat): 7.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 6.1 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 25mOhm
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 6.1 A