MPL-AL6050-4R7
MPL-AL6050-4R7 Monolithic Power Systems Inc.
MPL-AL6050-4R7
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 7.5A 16.5 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 16.5mOhm
Current - Saturation (Isat): 11A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 7.5 A
на замовлення 463 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 7.5A 16.5 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 16.5mOhm, Current - Saturation (Isat): 11A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 7.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-AL6050-4R7 MPL-AL6050-4R7 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) MPL-AL6050-4R7 Power Inductors - SMD Low Resistance Series, size dimension: 6050, Inductance value: 4.7uH
на замовлення 1600 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
MPL-AL6050-4R7 Виробник : MPS MPL-AL6050-4R7 Група товару: Індуктивності Од. вим: шт
товару немає в наявності
MPL-AL6050-4R7 MPL-AL6050-4R7 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. MPL-AL6050-4R7 Description: FIXED IND 4.7UH 7.5A 16.5 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 16.5mOhm
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 7.5 A