MPL-AL6060-100
MPL-AL6060-100 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 10UH 6.9A 24 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 24mOhm
Current - Saturation (Isat): 6.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 6.9 A
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 6.9A 24 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 24mOhm, Current - Saturation (Isat): 6.6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 6.9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-AL6060-100 MPL-AL6060-100 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 5821 Description: FIXED IND 10UH 6.9A 24 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 24mOhm
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 6.9 A
на замовлення 1390 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
MPL-AL6060-100 MPL-AL6060-100 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) 5821 Power Inductors - SMD Low Resistance Series, size dimension: 6060, Inductance value: 10uH