MPL-AL6060-150
MPL-AL6060-150 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 15UH 5.8A 35 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 35mOhm
Current - Saturation (Isat): 5.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 5.8 A
на замовлення 630 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 5.8A 35 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 35mOhm, Current - Saturation (Isat): 5.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 5.8 A.
Інші пропозиції MPL-AL6060-150
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-AL6060-150 MPL-AL6060-150 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 5822 Description: FIXED IND 15UH 5.8A 35 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 35mOhm
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 5.8 A
товару немає в наявності
MPL-AL6060-150 MPL-AL6060-150 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) 5822 Power Inductors - SMD Low Resistance Series, size dimension: 6060, Inductance value: 15uH