MPL-AL6060-4R7
MPL-AL6060-4R7 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 10A 12 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 12mOhm
Current - Saturation (Isat): 9A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 10 A
на замовлення 67 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 10A 12 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 12mOhm, Current - Saturation (Isat): 9A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 10 A.
Інші пропозиції MPL-AL6060-4R7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-AL6060-4R7 Виробник : MPS Група товару: Індуктивності Од. вим: шт
товару немає в наявності
MPL-AL6060-4R7 MPL-AL6060-4R7 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. Description: FIXED IND 4.7UH 10A 12 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 12mOhm
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 10 A
товару немає в наявності
MPL-AL6060-4R7 MPL-AL6060-4R7 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) MPL_AL6060_4R7-1860591.pdf Fixed Inductors FIXED IND 4.7UH 10.0A 12mOHM