MPL-AT2010-4R7
MPL-AT2010-4R7 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1.5A 215MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 215mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.9A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1.5A 215MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 215mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.9A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Інші пропозиції MPL-AT2010-4R7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-AT2010-4R7 MPL-AT2010-4R7 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. Description: FIXED IND 4.7UH 1.5A 215MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 215mOhm
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
MPL-AT2010-4R7 MPL-AT2010-4R7 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) MPL_AT2010_4R7-2946300.pdf Power Inductors - SMD Low Profile Series, size dimension: 2010, Inductance value: 4.7uH