MPL-AT2010-R47
MPL-AT2010-R47 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 470NH 4.4A 27 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 27mOhm
Current - Saturation (Isat): 5.7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.4 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 4.4A 27 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 27mOhm, Current - Saturation (Isat): 5.7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 4.4 A.
Інші пропозиції MPL-AT2010-R47
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-AT2010-R47 MPL-AT2010-R47 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. Description: FIXED IND 470NH 4.4A 27 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 27mOhm
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.4 A
MPL-AT2010-R47 MPL-AT2010-R47 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) MPL_AT2010_R47-3240135.pdf Power Inductors - SMD Low Profile Series, size dimension: 2010, Inductance value: 0.47uH