MPL-AT2512-2R2
MPL-AT2512-2R2 Monolithic Power Systems (MPS)
Виробник: Monolithic Power Systems (MPS)
Power Inductors - SMD Low-Profile Molded Inductor 2.2 H
на замовлення 3923 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 2.8A 82 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 82mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 38MHz, Current - Saturation (Isat): 3.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-AT2512-2R2 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 11648 Description: FIXED IND 2.2UH 2.8A 82 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 82mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 38MHz
Current - Saturation (Isat): 3.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Molded
Supplier Device Package: 1008
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A