MPL-AT2512-4R7
MPL-AT2512-4R7 Monolithic Power Systems (MPS)
MPL-AT2512-4R7
Виробник: Monolithic Power Systems (MPS)
Power Inductors - SMD Low-Profile Molded Inductor 4.7 H
на замовлення 1654 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOW-PROFILE MOLDED INDUCTOR 4.7H, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 205mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 28MHz, Current - Saturation (Isat): 2.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 205mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 28MHz
Current - Saturation (Isat): 2.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Molded
Supplier Device Package: 1008
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A