MPL-AT2514-2R2
MPL-AT2514-2R2 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 2.6A 70 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 70mOhm
Current - Saturation (Isat): 3.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A
на замовлення 1240 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 2.6A 70 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 70mOhm, Current - Saturation (Isat): 3.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-AT2514-2R2 MPL-AT2514-2R2 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) 5841 Power Inductors - SMD Low Profile Series, size dimension: 2514, Inductance value: 2.2uH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
MPL-AT2514-2R2 MPL-AT2514-2R2 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 5841 Description: FIXED IND 2.2UH 2.6A 70 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 70mOhm
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A