MPL-AT2514-4R7
MPL-AT2514-4R7 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1.7A 180MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1.7A 180MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.7 A.
Інші пропозиції MPL-AT2514-4R7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-AT2514-4R7 MPL-AT2514-4R7 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. Description: FIXED IND 4.7UH 1.7A 180MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 180mOhm
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A
MPL-AT2514-4R7 MPL-AT2514-4R7 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) MPL_AT2514_4R7-2946411.pdf Power Inductors - SMD Low Profile Series, size dimension: 2514, Inductance value: 4.7uH