MPL-AY1050-1R0
MPL-AY1050-1R0 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 1UH 19A 2.6 MOHM SMD
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD Standard Series, size dimension: 1050, Inductance value: 1uH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-AY1050-1R0 MPL-AY1050-1R0 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. Description: FIXED IND 1UH 19A 2.6 MOHM SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
MPL-AY1050-1R0 MPL-AY1050-1R0 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) Power Inductors - SMD Standard Series, size dimension: 1050, Inductance value: 1uH