MPL-AY1050-6R8
MPL-AY1050-6R8 Monolithic Power Systems (MPS)
Виробник: Monolithic Power Systems (MPS)
Power Inductors - SMD Standard Series, size dimension: 1050, Inductance value: 6.8uH
на замовлення 450 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 9A 15 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 15mOhm, Current - Saturation (Isat): 13A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 9 A.
Інші пропозиції MPL-AY1050-6R8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-AY1050-6R8 MPL-AY1050-6R8 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. Description: FIXED IND 6.8UH 9A 15 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm
Current - Saturation (Isat): 13A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 9 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 15mOhm
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 9 A