MPL-AY1050-R68
MPL-AY1050-R68 MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS)
3080934.pdf
Виробник: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS)
Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-AY1050-R68 - Leistungsinduktivität (SMD), 680 nH, 23 A, Geschirmt, 36 A, MPL-AY Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 680nH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 1950µohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 11mm x 10mm x 4.8mm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 23A
Sättigungsstrom (Isat): 36A
Produktlänge: 11mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MPL-AY Series
productTraceability: No
Produktbreite: 10mm
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 371 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-AY1050-R68 - Leistungsinduktivität (SMD), 680 nH, 23 A, Geschirmt, 36 A, MPL-AY Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 680nH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 1950µohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 11mm x 10mm x 4.8mm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 23A, Sättigungsstrom (Isat): 36A, Produktlänge: 11mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MPL-AY Series, productTraceability: No, Produktbreite: 10mm, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-AY1050-R68 MPL-AY1050-R68 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. Description: FIXED IND 680NH 23A 1.75MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 1.75mOhm
Current - Saturation (Isat): 36A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 23 A
на замовлення 462 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
MPL-AY1050-R68 MPL-AY1050-R68 Виробник : MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) 3080934.pdf Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-AY1050-R68 - Leistungsinduktivität (SMD), 680 nH, 23 A, Geschirmt, 36 A, MPL-AY Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 680nH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1950µohm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 23A
Sättigungsstrom (Isat): 36A
Produktlänge: 11mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MPL-AY Series
productTraceability: No
Produktbreite: 10mm
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 371 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 1.75mOhm
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 23 A
товару немає в наявності
MPL-AY1050-R68 MPL-AY1050-R68 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) Power Inductors - SMD Standard Series, size dimension: 1050, Inductance value: 0.68uH