MPL-AY1265-100
MPL-AY1265-100 Monolithic Power Systems (MPS)
Виробник: Monolithic Power Systems (MPS)
Power Inductors - SMD Standard Series, size dimension: 1265, Inductance value: 10uH
на замовлення 147 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 10.7A 13.3MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 13.3mOhm, Current - Saturation (Isat): 16A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 10.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-AY1265-100 MPL-AY1265-100 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. Description: FIXED IND 10UH 10.7A 13.3MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 13.3mOhm
Current - Saturation (Isat): 16A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 10.7 A
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 13.3mOhm
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 10.7 A