MPL-AY1265-4R7
MPL-AY1265-4R7 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 14A 7 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 7mOhm
Current - Saturation (Isat): 23A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 14 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 14A 7 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 7mOhm, Current - Saturation (Isat): 23A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 14 A.
Інші пропозиції MPL-AY1265-4R7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-AY1265-4R7 MPL-AY1265-4R7 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. Description: FIXED IND 4.7UH 14A 7 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 7mOhm
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 14 A
MPL-AY1265-4R7 MPL-AY1265-4R7 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) MPL_AY1265_4R7-2946451.pdf Power Inductors - SMD Standard Series, size dimension: 1265, Inductance value: 4.7uH