MPL-AY1265-R47
MPL-AY1265-R47 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 470NH 33A 0.89MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 0.89mOhm
Current - Saturation (Isat): 64A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 33 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 33A 0.89MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 0.89mOhm, Current - Saturation (Isat): 64A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 33 A.
Інші пропозиції MPL-AY1265-R47
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-AY1265-R47 MPL-AY1265-R47 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 5866 Description: FIXED IND 470NH 33A 0.89MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 0.89mOhm
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 33 A
товару немає в наявності
MPL-AY1265-R47 MPL-AY1265-R47 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) MPL_AY1265_R47-2946344.pdf Power Inductors - SMD Standard Series, size dimension: 1265, Inductance value: 0.47uH