MPL-AY4020-5R6
MPL-AY4020-5R6 MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS)
Виробник: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS)
Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-AY4020-5R6 - Leistungsinduktivität (SMD), 5.6 µH, 2.45 A, Geschirmt, 2.6 A, MPL-AY
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 5.6µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.116ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 4.45mm x 4.1mm x 1.8mm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 2.45A
Sättigungsstrom (Isat): 2.6A
Produktlänge: 4.45mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MPL-AY
productTraceability: No
Produktbreite: 4.1mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 2750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-AY4020-5R6 - Leistungsinduktivität (SMD), 5.6 µH, 2.45 A, Geschirmt, 2.6 A, MPL-AY, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 5.6µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.116ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 4.45mm x 4.1mm x 1.8mm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 2.45A, Sättigungsstrom (Isat): 2.6A, Produktlänge: 4.45mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MPL-AY, productTraceability: No, Produktbreite: 4.1mm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-AY4020-5R6 MPL-AY4020-5R6 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. Description: FIXED IND 5.6UH 2.45A 97MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.175" L x 0.161" W (4.45mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 97mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 2.45 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
MPL-AY4020-5R6 MPL-AY4020-5R6 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) Power Inductors - SMD Standard Series, size dimension: 4020, Inductance value: 5.6uH
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 97mOhm
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 2.45 A